Selenium Residence

Proje İsmi :  Selenium Residence
Lokasyon :  Fulya / İstanbul
Fonksiyonlar :  Rezidans
Planlanan Başlangıç tarihi :  2005

Çok katlı konut mimarisine yeni bir soluk getiren Selenium Residence’a adım attığınız anda sizi sakin ve huzurlu bir ortam karşılayacak.

Yeşil alanlar, yüzme havuzu, tenis kortu, restoran, fitness salonu gibi sosyal tesisler içeren Selenium Residence’da ister stüdyo, ister daire, ister dubleks daire seçenekleri sunan konforlu daireleri ile kendinizi modern ve ayrıcalıklı bir yaşam tarzının içinde buluyorsunuz.

Selenium Residence, geniş, rahat ve kontrollü ana giriş holü, concierge ve business center danışma, lobi ve bekleme alanı, 150 araçlık özel garaja kolay giriş- çıkış ve konutlara garajdan direkt ulaşım gibi özellikleri ile hem bir evin sıcaklığını hem de bir otelin rahatlığını aynı anda sunmaktadır.

Selenium Residence, dinlenmeniz, rahatlamanız ve her güne enerjiyle, ışıltıyla başlamanız için; açık ve kapalı yüzme havuzu,çok fonksiyonlu tenis kortu, basketbol ve voleybol sahası, fitness salonu, Business center, dairelere servis sunabilen roof-bar, aerobik salonu, masaj odası, yürüyüş ve dinlenme alanları, çocuk parkı gibi fasilitelere sahiptir.

Selenium Residence, deprem güvenliğini ön planda tutmaktadır. Sağlam zeminli, kayalık bir arazinin üzerinde iki yönde çok sayıda betonarme perde ile depreme karşı güçlendirilerek yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilmiştir.

Selenium Residence, geleceğin İstanbul mimarisini yansıtan, modern,ayrıcalıklı, konforlu ve fonksiyonel yapısı ile 2005′te yaşama başladı.

TR EN