Tarihçe

1967 yılından bugüne kadar, her dönemin en iyi yapılarını şehre kazandırarak birbirinden başarılı projelere imza atan, sektörün öncü markalarından Aşçıoğlu, Selenium markalı projeleri ile İstanbul’un mimarisine yeni bir soluk kazandırırken, şehri ve doğayı bir araya getiren alternatif bir yaşam sunuyor.

Yarım asırdan uzun bir süredir tutarlılıkla gelen başarımız, Aşçıoğlu çatısı altında çağdaş ve lüks mimari algısıyla oluşan Selenium markası ile fark yaratıyor. Dünya dinamiklerini yakalayan çizgisiyle, Selenium projeleri, kaliteyi ve güncel teknolojiyi içinde barındırırken, kendi lokasyonunun kültürel geleneklerini de kucaklıyor.

İstanbul’da ve Dubai’de büyük projelere imza atan Aşçıoğlu ile, yaşamın her köşesinde farklı konseptler üretecek bu zincirin halkaları, gelecekte de dev yatırımlarla dünya çapında adından söz ettirmeye devam edecek.

Başarımızdaki süreklilik, etkin bir şekilde uyguladığımız stratejimiz ve değişime ayak uyduran bir perspektife sahip olmamızdan kaynaklanıyor. Uzmanlığımızdan güç alarak yüklendiğimiz projelerimizde, her zaman gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve yeni fikirleri yaşam alanlarına kazandırma bilinci ile yola çıkıyoruz...

Gayrimenkul sektöründe 50 yıllık deneyimin adresi Aşçıoğlu, sektörde verdiği sözü tutan, insanların gelişen dünyadaki isteklerini, ihtiyaçlarını karşılayabilen, yeni teknolojiye ayak uydurabilen bir marka olarak biliniyor.

TR EN